Skap økt oppmerksomhet rimelig ved hjelp av Ballong med logo
Enklere og mer effektiv måte å signalisere spesielle tilbud og begivenheter på, enn med ballonger, finnes knapt. Ballonger med budskap brukes ved salg, på messer, arrangementer og produktlanseringer. Ballonger brukes også som give-away og premier.
Det perfekte stedet å plassere din logo, er nettopp på en ballong. Ballongene synes både godt på avstand, og ballongene tiltrekker seg også blikket ettersom de beveger seg. I tillegg vil ditt budskap ofte bæres frem av lykkelige barn!
Vi selger pakker med reklameballonger, velg mellom 100, 200 eller 500 stk. Pakkeprisene våre er for 30 cm ballonger, som er den mest vanlige størrelsen.
Du står fritt til å velge mellom hele 26 pastell farger. Se bilde av ballongene for fargenummer, og skriv det inn i kommentar under bestillingen.
Vi setter på logoen din i en farge på ballongen, f.eks. hvit logo på mørke farger, og sort logo på lyse farger. Størrelsen på logoen blir tilpasset slik at den passer perfekt.
Ballongene er produsert i latex.
Ute etter noe mer spesielt?
Vi kan også levere ballonger i metallic eller krystall, send oss gjerne en forespørsel.
Vi ønsker tilsendt en vektorisert logo i en farge.
Du kan sende oss logo filen til ballongen, via linken oppe i hovedmenyen.